Scenariusze animacji

Proponowane SCENARIUSZE ANIMACJI dla dzieci

Tylko u nas malowanie twarzy (Face Painting) i skręcanie baloników GRATIS w każdej z opcji animacji!

Impreza tematyczna – scenariusze UNIWERSALNE:

imprezy outdoor dla dzieci Elfy, wróżki i magowie
Trudne zaklęcia i magia to wymarzone urodziny dla wielbicieli magicznych eliksirów i tajemnych ksiąg.  Na program urodzin składają się zajęcia plastyczne i ruchowe. Każde dziecko przemieni się za pomocą Face Paintingu (malowanie twarzy) we wróżkę lub maga i otrzyma swój czarodziejski atrybut wykonany przez animatora/kę z kolorowych balonów.

W Krainie Lodu

Przed nami wspólna podróż poprzez krainę pełną śniegu, lodu, przygód i niezapomnianych wrażeń! Dzięki wspólnym staraniom błyskawicznie dotrzemy do Arendel wspólnie z Anną i Elsą, by całemu miastu żyło się lepiej pośród zabawy i uśmiechów! Pokonamy wspólnie ciężką drogę do lodowego zamku królowej Elzy, nauczymy się magicznych zaklęć oraz z bliska przyjrzymy się płatkom śniegu, które sami wyczarujemy, a także weźmiemy udział w niespotykanym balu zorganizowanym z okazji powrotu królowej. Pomożecie przywrócić wiosnę w Arendel?

Minionki

Dzisiaj przeniesiemy się w świat małych, żółtych stworków – Minionków! Będziemy wykonywać różne zadania, by zasłużyć na miano Miniona! Przed nami szereg wyzwań, które sprawdzą naszą szybkość, spryt, odwagę, poczucie humoru. Do dzieła! W programie minionkowe malowanie twarzy, zwierzaki z balonów, gry i zabawy.

Piękna i Bestia – przygody Belli

Na dzieci czeka wspaniałą przygoda, podczas której, wspólnie z Bellą, będą odkrywać tajemnice pałacu Bestii, tańczyć na balu, pokonywać labirynt, a także poznawać zasady dworskiego savoir vivre’u. Oczywiście w programie znajdą się także takie atrakcje, jak malowanie twarzy, zabawy ruchowe i manualne!

Muminki
Urodziny dla wielbicieli mieszkańców Doliny Muminków! Dzieci rozwiązują zagadkę zniknięcia Ryjka – czekają na nie m.in. łamigłówki, poszukiwanie Hatifnatów i ucieczka przed Mrówkolwem! Miejmy tylko nadzieję, że na urodziny nie zawita… Buka!

Cyrkowcy – misja Klaun
Klaun, czyli kolorowa Szkoła Cyrkowa i radocha na całego! Liczne konkursy i zawody, malowanie twarzy i modelowanie balonów. Dodatkowo istnieje możliwość pokazu dużych baniek mydlanych połączonych z warsztatami dla dzieci!

Piraci z Błękitnej Laguny
Piraci muszą odnaleźć skarb, do którego prowadzi mapa. Należy odszukać lub zdobyć jej fragmenty od animatora/ki (w zamian za wykonane zadania) i dotrzeć do celu. W programie m.in. piracka charakteryzacja, poszukiwania skrzyni skarbów i piracki bal z chustą animacyjną Klanza!

Szaleni naukowcy
Edukacyjne urodziny przeznaczone dla dociekliwych Małych Odkrywców! Dzieci zamieniają się we wnikliwych naukowców i pod okiem animatora wykonują eksperymenty. Nie zabraknie również malowania twarzy i zabaw z chustą animacyjną!

Harry Potter – magia na wyciągnięcie ręki
Ożywiamy opowieść o młodym Czarodzieju! Uczestnicy przeniosą się w magiczny świat szkoły w Hogwarcie. Ucharakteryzują się na uczniów szkoły (malowanie twarzy), przygotują kolorowe różdżki, odbędą lekcję eliksirów, rozegrają turniej quidditch’a i … będą czarować!

Detektywi
Tajemnice, szyfry i łamigłówki – prawdziwa gratka dla wielbicieli detektywistycznych opowieści! Dzieci rozwiązują zagadkę kradzieży cennego obrazu, tworzą portret pamięciowy i … zbierają odciski palców. Urodziny dla prawdziwych pasjonatów  zagadek!

ARTystyczne impresje, czyli Teatrzyk Nadzwyczajny (dopłata 100 zł)
Teatrzyk Nadzwyczajny to warsztaty teatralno – plastyczne prowadzone przez malarkę, która zaprosi dzieci do wspólnego stworzenia spektaklu teatralnego. Dzieci będą miały okazję do samodzielnego wykonania dekoracji i marionetek, a także zaprezentowania własnej gry aktorskiej! W trakcie urodzin dzieci przygotują własne przedstawienie! Scenariusz dedykowany jest dzieciom w wieku 6 do 12 lat.

Święty Mikołaj i jego świta – opcja SEZONOWA
Pani Mikołajowa odkrywa, że w tym roku będzie potrzebowała większej liczby pomocników przy rozwożeniu prezentów z Mikołajem. Dzieci stają się adeptami Szkoły Elfów – ich zadaniem jest przejście przez wszystkie etapy rekrutacji, aby zyskać tytuł „Pomocnika Mikołaja”. Mikołaj przygotował dla dzieci zadnia ruchowe i integracyjne, a także plastyczne! Pod koniec imprezy animator może wręczyć dzieciom prezenty przygotowane wcześniej przez rodziców.

Impreza tematyczna – scenariusze dla DZIEWCZYNEK:

urodziny dla dzieci_magenta group

Małe baletnice
Dziewczynki będą miały okazję przenieść się w świat „Jeziora Łabędziego”. Nauczą się baletowego ukłonu i spróbują same przedstawić własną wersje spektaklu baletowego. Będą także miały okazję pomalować twarze i wykonać baletowe diademy. Scena czeka!

Alicja w Krainie Czarów
Szalony Kapelusznik zaprasza na urodzinowa herbatkę! Dziewczynki zatańczą kadryla, będą szukać złodzieja ciastek i poznają tajemnicę Białego Królika. Zabawa zostanie wzbogacona o malowanie twarzy, modelowanie baloników i zabawy z chustą animacyjną!

Zaczarowany świat Księżniczek
Każda mała dziewczynka ma okazję zostać Księżniczką! Każda przygotuje swój własny diadem i otrzyma tytuł książęcy. Przebrana animatorka pomaluje dzieciom twarze w fantazyjne wzory i nauczy książęcych ukłonów. Dla uczestników przewidziano wiele radosnych zabaw i gier integracyjnych.

Barbie
Barbie – eksplozja różu! Wymarzone urodziny dla wielbicielek lalek. Uczestniczki pomogą Solenizantce wcielić się w rolę nowoczesnej Barbie – scenariusz pełen przebieranek, malowania twarzy, zmywalnych tatuaży i kolorowych baniek!

Taniec z Gwiazdami
Idealne urodziny dla roztańczonych dzieciaków! Ten scenariusz łączy w sobie to, za czym dzieci przepadają: kolorowe węże świetlne, kolorowe bańki mydlane, radosną muzykę i dużą dawkę tańca. Goście będą mogli przebrać się w śmieszne peruki, pióra boa i dyskotekowe kapelusze. Animator/ka poprowadzi zabawy muzyczne i taneczne, a także nauczy dzieci układu tanecznego.

Bajkowy świat Alladyna (taniec brzucha)
Wymarzone urodziny dla wielbicielek Orientu! Dziewczynki przeniosą się w świat dalekowschodnich baśni – latający dywan, lampa Alladyna i Dżin spełniający życzenia. Dziewczynki będą mogły przebrać się w brzęczące chusty do tańca brzucha i wykonać makijaż za pomocą specjalistycznych farbek do malowania twarzy.
Dodatkowo Animatorka może poprowadzić zabawy muzyczne i taneczne, a także nauczyć dzieci podstaw tańca brzucha.

Glamour – limuzyna, błysk fleszy i czerwony dywan
Kreatywne urodziny dla wyjątkowych Dziewczynek! Przed Solenizantką i jej gośćmi stoi zadanie – pokaz mody do przygotowania! Trzeba wybrać kostiumy, zrobić charakteryzację i … wystąpić na wybiegu! W cenie cyfrowe zdjęcia z imprezy.
Istnieje opcja przeprowadzenia imprezy w prawdziwej limuzynie!

Impreza tematyczna – scenariusze dla CHŁOPCÓW:

urodziny dla dzieci_magenta group_scenariusze dla chłopców Poszukiwacze zaginionych skarbów
Zapraszamy na bezludną wyspę! Wszystkich – dużych i małych, ale odważnych! Chłopcy otrzymają mapę z labiryntem i prowadzącym do niego skarbem. Od ich inwencji i kreatywności będzie zależało powodzenie całej misji. Będą przeżywać morskie bitwy i walczyć z groźnym rekinem. Czy dzieciom uda się odszukać skarb?

Piracka opowieść
Urodziny tylko dla odważnych chłopców! Członkowie załogi pirackiego statku „Czarna Pantera” muszą odnaleźć kapitana, który zaginął podczas rejsu. W programie m.in. piracka charakteryzacja, poszukiwania skrzyni skarbów i  piracki bal z chustą animacyjną Klanza!

Marsjanie atakują!
Światu grozi zagłada! Należy obronić Ziemię przed Obcymi! Chłopcy stworzą tajną broń do walki z Marsjanami. Liczne zabawy i konkursy pozwolą zgromadzić materiały do przygotowania prototypu.

Dla dzieci starszych (powyżej 7 roku życia) proponujemy URODZINY (wycena indywidualna):

magenta group_urodziny dla dzieci starszych i nastolatków

  • TANECZNE z profesjonalnym instruktorem tańca – do wyboru rozmaite style taneczne (Hip Hop, Latino, Belly Dance, etc.)
  • ARTYSTYCZNE – warsztaty plastyczne i manualne połączone np. z malowaniem twarzy i ciała
  • KREATYWNE – Design your style –> akcja T-shirt
  • GRA MIEJSKA czyli edukacja i zabawa w plenerze (impreza w formie gry terenowej/podchodów, wzbogacona o elementy edukacyjne)
  • GRA MIEJSKA W MUZEUM NARODOWYM W KRAKOWIE – nowość!!!
  • QUESTTREKKING czyli niecodzienna forma zwiedzania Krakowa i okolic wzbogacona o elementy sportowej rywalizacji
 
OPIEKA nad dziećmi podczas wesela – ANIMATOR zabaw dziecięcych – NIANIA lub OPIEKUNKA na przyjęcie – Animator na wesele, ślub, komunię – festyny rodzinne – malowanie twarzy dla dzieci – urodziny dla dzieci – Organizacja urodzin Warszawa, Kraków i cała Polska – Zabawy ruchowe dla dzieci w każdym wieku – Zajęcia ruchowe i zabawy edukacyjne – gra miejska i terenowa dla dzieci – eko warsztaty – urodziny dla dzieci – urodziny dziecka – Animatorzy zabaw dla dzieci – animator zabaw dla dzieci

Ceniąc sobie najwyższą jakość świadczonych usług, firma Magenta Group zastrzega sobie prawo do modyfikacji scenariusza w zależności od stopnia zaangażowania dzieci w daną zabawę. Chcemy, by jak największa liczba dzieci była zachwycona z zabaw z naszą firmą.